Gezondheid & Technologie (studieroute)

Kun je met deze opleiding(en) ic-verpleegkundige of ambulance-verpleegkundige worden? Zoja, hoe? Dus welke minor en master zou je daarvoor moeten kiezen?

Aysegul
ongeveer 2 jaar geleden
2 Antwoorden
Puck Lammers
Puck Lammers
ongeveer 2 jaar geleden

Hoi!

Om nog even aan te vullen: je kan wel de minor acute zorg doen om alvast wat meer kennis op te doen over de acute zorg. De opleiding voor ic- of ambulanceverpleegkundige volg je intern bij een ziekenhuis, meestal na een paar jaar werken op een andere afdeling in het ziekenhuis. Een master is dus niet nodig

Ashley Noorlander
Ashley Noorlander
ongeveer 2 jaar geleden

Hoi Aysegul,

Na afronding van de opleiding Verpleegkunde (of Gezondheid & Technologie) is het mogelijk om verschillende specialisaties te gaan volgen, waaronder IC- of SEH-verpleegkundige. Soms wordt dan wel gevraagd om eerst 1 of 2 jaar werkevaring op te doen in het ziekenhuis. Voordat je met de specialisatie voor ambulanceverpleegkundige kan starten moet je een specialisatie op de IC, SEH of CCU afgerond hebben.

Ik hoop hiermee je vraag beantwoordt te hebben, zo niet hoor ik het graag

Groetjes,

Ashley

Is jouw vraag nog niet beantwoord?