Ik ben Niels ten Thije
Student Technische Natuurkunde
woon samen met Bram, Ramon, Annemieke en Kai in Enschede
werk bij de Gebrande Waateren
ben een filmjunkie;-)
ben Secretaris der SvWatt
Drukke leuke dagen
Zo de tentamens zitten erop en het is tijd voor het volgende en laatste kwartiel van dit jaar. De tentamenperiode is nattuurlijk niet mijn favoriete tijd van het jaar, maar deze heb ik toch leuk afgesloten:-)
Woensdag was het laatste tentamen, dus ben ik donderdag met een aantal vrienden en klasgenoten uit geweest in het enschedese poppodium atak. Twas erg gezellig en de drank mocht weer rijkelijk vloeien. Het was erg gezellig en we zijn ook tot (te) laat gebleven.
Na amper 2 uur slaap was het tijd om in de trein te stappen richting Amsterdam voor een dag lang lezingen over erg interresante natuurkunde onderwerpen. Daar bleek ook dat er best veel aantrekkelijke vrouwelijke natuurkundigen zijn:-) altijd prettig. Na het dagprogramma was het tijd voor diner (biefstuk en vis en lasagne en patat en iets dat ik niet tuis kon brengen:p) en daar heb ik nog weer een aantal leuke mensen ontmoet. Het avond programma was lekker luchtig over kunst en techniek gepresenteerd door Robbert Dijkgraaf.
Zaterdag mocht ik lekker uitslapen, maar 's avonds was het tijd voor een knallend optreden van "de staat" in Enschede.
Zondag even werken om de financiele reserves op pijl te houden en toen maandag weer naar college. Na het eerste college was het tijd voor een erg boeiend bezoek aan Urenco almelo gewoon omdat het interessant is had de studievereniging dit voor ons georganiseerd:-)
Nu ben ik hiervan terug en doe verslag van de afsluiting van de tentamenweek;-)
Al met al waren het drukke maar erg leuke dagen. Een gepaste afsluiting van een inspannende tentamenweek:-)
Tot snel!
Groetjes Niels